ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Заповніть форму і менеджер салону зв'яжеться з Вами

Шпалери в дитячу кімнату– кращий варіант оздоблення стін

Оформлення стін у невиразних сірих, чи бежевих відтінках вже давно позаду. Сьогодні в тренді різноманіття оздоблювальних матеріалів та яскравих кольорів. Сміливі експерименти із кольорами дитячої кімнати теж не виключення. До підбору матеріалів для дитячої треба віднестись особливо ретельно. Для малюків кімната має бути не лише гарною та затишною, але ще практичною і безпечною. Шпалери – універсальний варіант для оздоблення стін дитячої кімнати. Пропонуємо звернути увагу на унікальний каталог дитячих шпалер нашого магазину у Львові, з великою кількістю взірців шпалер, що різняться кольоровою гамою, малюнками, матеріалом і не тільки.

Які шпалери краще купити в дитячу кімнату

При виборі шпалер до дитячої кімнати варто звернути увагу на наступне:

  • Якість матеріалів. Всі матеріали у дитячій кімнаті повинні бути високоякісними, з екологічно чистої сировини. В цій кімнаті дитина спить, пізнає світ, робить свої перші досягнення. Здоров’ю малюка не повинно нічого загрожувати. Тому важливим критерієм при виборі шпалер в дитячу є їх екологічність;
  • Дизайн шпалер у дитячу кімнату. Вибір кольорової гами для дитячої, завдання не з легких. Потрібно одночасно враховувати три основні чинники: вік дитини, її характер та індивідуальні вподобання.
  • Практичність. Обирайте шпалери стійкі до механічних впливів, сонячного проміння та вологи. Для дитячої кімнати це більш ніж актуально.

Визначаємось з кольоровою гамою і дизайном

Правильне і оригінальне оформлення дитячої кімнати сприятиме розвитку дитини, формуванню її фантазії та творчої уяви. Шпалери можна застосовувати у всьому приміщенні або тільки на одній стіні. Якщо вирішено оздобити всі стіни, варто вибирати не надто яскраве зображення. Краще зупинити вибір на шпалерах з дрібним малюнком світлого тону. Віддаєте перевагу шпалерам з великим яскравим малюнком? Цікавим рішенням буде покрити ними лише одну стіну. Все більш популярним стає комбінування шпалер двох видів: це оригінально і дає можливість зробити кімнату цікавою, акцентувати увагу на певній частині приміщення.

При створенні інтер’єру в дитячій неминуче постає питання майбутнього кольору кімнати. Існує декілька підходів до вибору палітри кольорів.

1.Інтер’єрний підхід. Підбір кольорів та малюнків шпалер проводиться відповідно до основних інтер’єрних законів: для невеликої кімнати вибираються світлі м’які відтінки; для вузької кімнати застосовується комбінований підхід зі світлих паралельних стін та одної, чи двох кольорових стін; низькі стелі візуально піднімаються за допомогою вертикальних малюнків.

2.Психологічний підхід. Дитяча психіка – дуже тонкий інструмент, а колір має психологічний ефект і може впливати на нервову систему дитини. Теплі відтінки стимулюють, а не розслабляють, як інколи вважають. Тому якщо Ваша дитина є дуже активною, варто вибрати для оздоблення його дитячої кімнати шпалери холодних відтінків. Використовуючи психологічну силу кольору, батьки можуть коригувати негативні сторони темпераменту дитини.

3.Віковий підхід. Вік дитини є одним з ключових факторів при виборі кольору шпалер. До досягнення дворічного віку бажано оформити дитячу кімнату яскравими і барвистими шпалерами. Якщо дитині 2-4 роки, оптимально підійдуть шпалери теплих природних кольорів (жовтий, синій і зелений). У віці 4-6 років для дитячої кімнати варто використати комбінований підхід і розділити дитячу на дві зони: перша – естетична, для відпочинку, друга – для творчості. Правильним рішенням буде й чергування двох-трьох кольорів шпалер, наприклад, білого і синього. Для дітей віку 6-9 років психологи радять використовувати яскраві кольори без малюнків. У віці 9-12 років дівчата хочуть мешкати у рожевій кімнаті, а хлопчики – у синій чи блакитній.

Діти заслуговують на найкращі умови для свого розвитку і зростання. Почуття прекрасного їм потрібно прищеплювати з дитинства. Салон вишуканих шпалер «Contempo» пропонує найкращі варіанти шпалер в дитячу кімнату. Купити шпалери можна, завітавши в магазин «Contempo» у місті Львові, або зробивши свій вибір на сайті. Наші фахівці радо допоможуть створити індивідуальний та оригінальний інтер’єр дитячої кімнати за допомогою якісних шпалер.