ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Заповніть форму і менеджер салону зв'яжеться з Вами

3D шпалери для стін стають дедалі популярнішими не тільки у Львові. Це і не дивно, адже такі шпалери надають інтер’єрам неперевершеного шарму та об’єму 3D. Купивши такі шпалери господар оселі підкреслює власну креативність та прихильність до сучасних технологічних новинок. Використання 3D шпалер в інтер’єрі – чудовий варіант оновлення помешкання без великих витрат коштів та часу. Оформіть хоча б одну стіну 3D шпалерами у невиразній, безхарактерній кімнаті і вона, безумовно стане найцікавішим приміщенням у квартирі.

Переваги використання 3D шпалер

В останні роки будівельні компанії намагаються запропонувати різні планування квартир та будинків. Архітектори і дизайнери також вносять свої зміни, розділяють зони арками та півколами з гіпсокартону. Проте мало хто використовує швидке та практичне рішення – шпалери 3D.

Сучасні 3D шпалери здатні:

  • візуально розширити вузьку кімнату;
  • візуально збільшити невелику кімнату;
  • відвернути увагу від недоліків будови;
  • візуально зробити стелю вищою;
  • створити у приміщенні ефект віртуальної реальності.

Для яких кімнат найкраще підходять 3D шпалери

Особливою популярністю 3D шпалери користуються у дитячих кімнатах. Знайдуть своє місце 3D шпалери і у спальнях. Найчастіше їх використовують на одній, головній стіні кімнати, переважно за спинкою ліжка. Завдяки 3D ефекту навіть невелика спальня може перетворитися у цікаву простору кімнату. Вітальня також не обділена увагою дизайнерів, що працюють з 3D шпалерами. Гості будуть приємно вражені якщо Ви використаєте такі шпалери на стінах. 3D шпалери можна використовувати і для оформлення кухонь та студій. Останні роки почастішало використання таких шпалер навіть у ванних кімнатах. Сучасні технології зробили матеріали шпалер водостійкими. Ванні кімнати обклеєні об’ємними малюнками шпалер 3D виглядають футуристично та вишукано. Але хочемо застерегти: не слід перевантажувати свої оселі 3D шпалерами. Для досягнення вау-ефекту буде достатньо використати їх на одній-двох стінах Вашої оселі.

Купити ЗD шпалери у Львові

У каталогах магазину «Сontempo» можна замовити колекції 3D шпалер для кожної кімнати. Величезний вибір шпалер задовольнить найвибагливіших клієнтів. Завітайте у наш магазин-салон за адресою м.Львів, вул.Стрийська, 106 або залиште заявку на сайті.