Змінюється все: часи, стилі і смаки. Освітлення стелі - прекрасний приклад таких змін. Тим більше, непряме освітлення. Якщо раніше від освітлення була потрібна, в першу чергу, функціональність, то сьогодні ми бачимо, що воно використовується для створення певного домінуючого настрою.

Освітлення стелі чарівним чином перетворює житлове або робоче приміщення, створюючи в ньому своєрідний емоційний клімат.

Стіни кімнати є основним фоном для меблів і предметів інтер’єру.
На одному фоні речі виграють і виглядають особливо красиво і ефектно, на іншому можуть губитись, або занадто різко виділятись.

Тому перш ніж купувати шпалери, потрібно обрати не лише їх матеріал, але і колір та малюнок, яким вони будуть оздоблені. Адже шпалери можуть мати як дрібний, так і великий малюнок, і можуть охоплювати найрізноманітніші кольори. Тому, обираючи шпалери, потрібно підбирати колір який найкраще підходитиме до вашого інтер’єру, та буде відповідати Вашому смаку і характеру.

Вибір шпалер для дитячої кімнати - дуже важливе і відповідальне заняття. Подібне до витворення маленького світу.

Кімната є особистим простором дитини. У ній він проводить більшу частину часу, пізнає навколишній світ, грає, відпочиває, навчається, відчуває купу емоцій, зберігає дитячі секрети. І всі ці моменти залишаться в пам'яті дитини. А значить, перед походом в магазин, потрібно гарненько обміркувати, які шпалери вибрати для дитячої, при цьому необхідно враховувати бажання дитини.

Часто при виборі покриття для стін своєї домівки ми вагаємось - не завжди легко обрати матеріал, який підходить нам найкраще. Адже оформлення стін повинне не лише подобатись, не лише створювати відповідну атмосферу в домі, - воно також мусить бути довговічним та зручним у догляді

Інколи виникають ситуації, коли потрібно вивести пляму з шпалер , які не миються звичайним способом. Саме до таких належать текстильні шпалери. Тканина - делікатний матеріал, тому потребує і делікатної чистки. Для догляду за текстильними шпалерами радимо Вам ознайомитись з порадами виробника Bekaert по виведенню плям.

Люстри – це найбільш популярний вид світильників для будь-якої оселі.

Від того, наскільки правильно Ви підберете світильник, залежатиме комфортність перебування в тій чи іншій кімнаті.

Одним з найважливіших критеріїв вибору люстри є потужність. Занадто яскравий світильник буде стомлювати при тривалому знаходженні в кімнаті,а тьмяне світло схиляє людину до сонливості. Саме тому потрібно правильно підібрати потужність лампочок, щоб можна було з комфортом проводити час в будь-якій кімнаті.

На сучасному ринку шпалер існує величезна різноманітність, як за якістю, за забарвленням і за фактурою. Звичайно, шпалер спеціально для спальні не існує, але завдяки нашій статті, ви зможете визначити для себе критерії для вибору.