Savannah House - колекція вишуканих шпалер та тканин

image statti

Нова колекція шпалер “Savannah House” від компанії KT Exclusive відображає багатство культури та традицій популярного портового американського містечка Savannah довоєнних часів.

 

Знамениті колоніальні особняки, які можна бачити в екранізації відомого роману “Віднесені вітром”, навівають особливу атмосферу південних штатів – неспішність, традиційність, але водночас гра яскравих фарб та кольорів.

 

Традиційні дамаски на фоні штучно зістарених букетів, намальовані від руки квіткові композиції в парі з широкими бордюрами та шпалери з цікавою полоскою надають приміщенню вигляд, що створює особливе враження. Класичні архітектурні візерунки ідеально підходять для кабінету, бібліотеки чи холлу.

 

До колекції належать також два настінних панно в архітектурному стилі Рококо, на яких зображені розкішні квіткові сади Саванни. Панно дають можливість дизайнеру, як створювати окремі вставки, так і цілісну картину на стінах кімнати.

 

Чудовим доповненням є також шість видів тканин з натурального льону, на яких зображені принти-компаньйони шпалер і які можна використовувати для оббивки меблів, подушок і портьєр.

Зразки шпалер з колекції Savannah House, а також їхнє застосуванні в інтер'єрі, Ви можете побачити в нашому інтернет-каталозі.

Інші статті