Lincrusta - Британські шпалери під пофарбування

image statti

Відтепер в нашому салоні Ви можете познайомитись з британськими шпалерами Lincrusta.

 

Матеріал Лінкруста був винайдений в 1877 році Фредеріком Уолтоном (англ. - Frederick Edward Walton). Поєднання класичної величі Lincrusta і значної довговічності не має собі рівних. Жодне настінне покриття на ринку не має такого глибокого тиснення і не володіє такою вічною красою і елегантністю, як Лінкруста.

 

Шпалери Lincrusta з'явилися на ринку в 1877 році і відразу ж почали успішно використовуватися в різних приміщеннях: від королівських палаців, до ресторанів та залізничних вагонів. Більше того, елітні шпалери Lincrusta прикрашали інтер'єр шести кают класу люкс на борту знаменитого «Титаніка», а також кімнати в Білому домі США і в будинку Рокфеллера в Нью-Йорку. Тепер Ви маєте змогу прикрашати ними і свої помешкання.

 

Шпалери Lincrusta виготовлені традиційним способом з стовідсоткових натуральних матеріалів. До складу лінкрусти входять деревяне борошно, лляна олія, віск, крейда і каніфоль. Матеріали, що застосовуються при виробництві Lincrusta, дозволяють досягнути неймовірної довговічності. В світі досі можна знайти багато прикладів Лінкрусти, яка була використана при оздобленні приміщень більше ста років назад.

 

Безперечною перевагою шпалер від Lincrusta є те, що вони використовуються під пофарбування, і це дозволяє застосовувати на них різноманітні ефекти, такі як блиск срібла, зістарене золото, ефект старовини, та інше.Природний колір шпалер - «слонова кістка». Після поклейки матеріал легко забарвлюється як масляними, так і водоемульсійними фарбами. Приклади оформлення шпалер Lincrusta Ви можете побачити в нашому інтернет-каталозі.

 

Запрошуємо в наш салон, де Ви матимете змогу познайомитись з цим матеріалом якнайближче! 

Інші статті