Виведення плям з текстильних шпалер

image statti

Часто при виборі покриття для стін своєї домівки ми вагаємось - не завжди легко обрати матеріал, який підходить нам найкраще. Адже оформлення стін повинне не лише подобатись, не лише  створювати відповідну атмосферу в домі, - воно також мусить бути довговічним та зручним у догляді.

 

Інколи виникають ситуації, коли потрібно вивести пляму з шпалер , які не миються звичайним способом. Саме до таких належать текстильні шпалери. Тканина - делікатний матеріал, тому потребує і делікатної чистки. Для догляду за текстильними шпалерами радимо Вам ознайомитись з порадами виробника

                                                                Bekaert по виведенню плям.

 

Вологі плями:

 

Промокніть мокре місце сухим паперовим рушником або ганчіркою. Промийте пляму холодною водою і знову промокніть залишок плями чистим, білим рушником. Прочистіть засобом для виведення плям з текстилю або невеликою кількістю прального порошку. Повторюйте процедуру до зникнення плями. Якщо Ви випадково пролили, наприклад, червоне вино, то не втирайте краплі, легенько промокніть чистою паперовою серветкою. Тефлонове покриття не дасть вину просочитись.

 

Масляні і жирні плями:

 

Масляні і жирні плями найважче пыддаються виведенню. Постарайтеся выдшкребти залишки забруднення або промокнути пляму. Обробіть потрібне місце невеликою кількістю трихлоретилену або засобом для виведення плям на основі трихлоретилену. Не замочуйте пляму занадто сильно, так як можуть утворитися розводи. Покладіть на пляму ганчірку і притисніть теплою праскою. Повторюйте процедуру до зникнення плями.

 

Сухий бруд:

 

80% сухого бруду (відбитки рук, сліди від підошов, пилу і т.п.) видаляються спеціальною ганчіркою Гомнет (Bekaert Textiles) без використання води і мила.

 

Наслідки вогню чи диму:

 

Виконуйте глибоку чистку аерозольним препаратом для чищення килимів. Рекомендується застосовувати шампунь без піни (Trophy).

 

Засоби догляду:

 

Плямовивідник для текстильних шпалер застосовується для звичайних і стійких плям (ручка, фломастер, маркер). Іноді потрібно побризкати або промокнути пляму рушником. Пральний порошок (для попереднього прання):

- Гомнет (Gomnet) успішно видаляє сухий бруд;

- Трофі (Trophy) (шампунь для глибокого чищення);

- Біологічний порошок для звичайних плям: тепла вода (30-35 С) з біологічно-активним порошком 5r на літр;

- Розведений трихлоретилен видаляє всі жирні плями з темних шпалер.

 

Звісно, не лише текстильні шпалери, як і будь-який інший матеріал, потребують догляду. Ми щиро сподіваємося, що виведення плям з шпалер в разі потреби не створить Вам труднощів.

 

Інші статті